Zapraszamy do nowego sklepu Lidl Polska w Homepark Franowo!

 

W sklepie Lidl Polska w Homepark Franowo na Klientów czeka szeroki wybór wysokiej jakości artykułów w atrakcyjnych, niskich cenach. Na sklepowych półkach nie brakuje świeżych owoców i warzyw w ramach „Ryneczku Lidla”, w tym także szerokiego wyboru produktów z linii BIO, pieczywa bez konserwantów z „Piekarni w sercu Lidla”, a także niezwykle popularnych marek takich jak: „Pikok” – wędliny, „Pilos” – nabiał oraz szerokiego asortymentu produktów w „Strefie Wege”, jak również kosmetyków marki „Cien”.

 

W sklepie Lidl Polska znaleźć można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę odzieży i artykułów przemysłowych.

 

Nowy sklep Lidl w Homepark Franowo jest 28. sklepem sieci w Poznaniu, jego powierzchnia sali sprzedaży wyniesie  ok. 1090 mkw. W trosce o środowisko marka wprowadziła liczne rozwiązania ekologiczne.

 

W dniu otwarcia na Klientów czekają dodatkowe atrakcje – dekoracje balonowe, kawa dla Klientów, malowanie buziek i wata cukrowa dla dzieci.

 

Z okazji otwarcia obowiązuje również specjalna gazetka promocyjna!

 

Zapraszamy od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-22:00 oraz w niedziele handlowe w godzinach 9:00-18:00.