Świętuj Dzień Kota z Maxi Zoo

Skorzystaj z poradnika Maxi Zoo i spraw, żeby nachodzący Dzień Kota był szczególny. Wspólnie spędzony czas, smaczki, gadżety i świetna zabawa – pokaż pupilowi, ile dla Ciebie znaczy.

1. Zadbaj o wyjątkowe przysmaki
Każdy kot uwielbia smakołyki, a Dzień Kota to świetna okazja, aby zaskoczyć go czymś nowym. Zainspiruj się bogatą ofertą przysmaków dostępnych w Maxi Zoo i wybierz te, których Twój kot jeszcze nie próbował. Może to być krem, chrupiące przekąski lub zdrowe przysmaki wspomagające trawienie – wybór należy do Ciebie. Przekąski i przysmaki znajdziesz w sklepach stacjonarnych oraz sklepie internetowym Maxi Zoo – https://www.maxizoo.pl/c/kot/karma-dla-kotow/przekaski/.

2. Spraw mu nową zabawkę
Koty uwielbiają zabawy, które stymulują ich instynkty łowieckie. Dzięki nim utrzymują dobrą kondycję fizyczną i psychiczną oraz mają możliwość redukować stres. Święto kotów to dobry moment, by poszerzyć kolekcję Twojego pupila o jakąś wyjątkową zabawkę. Przede wszystkim sprawdź, czym się aktualnie bawi. Dzięki temu będziesz w stanie wybrać gadżet, który go zaskoczy i z pewnością podaruje mnóstwo radości. Myszka na baterie, wędka, a może inteligentna zabawka edukacyjna. Taki prezent z pewnością zapewni Twojemu kotu mnóstwo zabawy i aktywności. Zabawki dla kotów są dostępne w Maxi Zoo, w sklepach stacjonarnych lub online- https://www.maxizoo.pl/c/kot/zabawki-dla-kotow/.

3. Stwórz kącik relaksu
Każdy kot zasługuje na własny kąt, w którym może się zrelaksować i odpocząć. Dzień Kota to dobra okazja, aby stworzyć taką przestrzeń lub zaaranżować ją na nowo. Pomyśl nad wygodnym legowiskiem lub domkiem. Z pewnością doceni komfort, jaki mu zagwarantujesz. Nie zapomnij o drapaku, który jest równie ważnym elementem kociej codzienności. Dzięki niemu będzie mógł zadbać o pielęgnację pazurków i dobrą formę, ponieważ drapak pomoże mu w gimnastyce.

4. Postaw na pielęgnację
Pomyśl, aby w ten dzień zadbać o zdrowie i pielęgnację Twojego kota. Chwyć za grzebień i szczotkę i spraw mu przyjemność z długiego wyczesywania. Pamiętaj, że musisz dostosować je do długości i rodzaju sierści pupila. Więcej szczegółowych informacji na temat pielęgnacji kotów znajdziesz w poradniku Maxi Zoo – https://www.maxizoo.pl/magazyn/kot/pielegnacja-higiena/.

5. Czas tylko dla Was
Najważniejszym elementem świętowania jest wspólne spędzanie czasu. Zrób sobie przerwę od codziennych obowiązków i poświęć ten dzień na wspólne zabawy, głaskanie i przytulanie. Okaż mu mnóstwo czułości i pokaż, jak bardzo jest dla Ciebie ważny. Możesz być pewien, że będzie Ci za to niezwykle wdzięczny.

Z okazji Dnia Kota Maxi Zoo przygotowało specjalną ofertę – 15% rabatu na kocie zabawki, maty do drapania, drapaki i przysmaki przy zakupie produktów objętych promocją za min. 30 złotych. Promocja obowiązuje w dniach 15 lutego-5 marca w sklepach stacjonarnych lub do wyczerpania zapasów, po aktywacji kuponu w aplikacji i okazaniu jej przy kasie oraz w sklepie online tylko w dniach 15-18 lutego po wpisaniu kodu promocyjnego w koszyku DZIENKOTA15. Oferty z kuponów nie łączą się z rabatem Friends 5% oraz innymi rabatami i promocjami. Więcej szczegółów o akcji promocyjnej znajdziesz na stronie Maxi Zoo – https://www.maxizoo.pl/promocje-oferty/.

Zainspiruj się pomysłami i zadbaj, żeby święto Twojego pupila było wyjątkowe. Nie zapomnij również, żeby okazywać mu uczucia i opiekować się nim każdego dnia.

Sklepy objęte wydarzeniem: