Weekend z Dekoratorem w sklepach Flügger farby

Odśwież wygląd swojego domu na lato!

Istnieje mnóstwo sposobów na wyrażenie siebie. Ściany zewnętrzne Twojego domu mówią o Twoim charakterze tak samo, jak jego wnętrza! Teraz możesz poznać sekret skandynawskiej trwałości, dzięki której domy prezentują się nienagannie przez długie lata: są to specjalistyczne produkty Flügger, dzięki którym ochronisz fasady lub przywrócisz im dawny blask. Przyjdź na spotkanie z dekoratorem, a otrzymasz niezbędną pomoc w wyborze farb i innych produktów gwarantujących imponujący efekt.

Indywidualne porady w sklepach Flügger farby to najlepszy sposób na rozpoczęcie remontu! Zajrzyj do nas, jeśli potrzebujesz wskazówek przy wyborze farb, tapet lub narzędzi malarskich. Wspólnie sprawimy,  że Twój dom będzie zachwycać zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Jeżeli chcesz spotkać się z naszym dekoratorem:

  1. Zrób zdjęcie fasady Twojego domu lub zabierz ze sobą plan. Możesz przygotować również dokładne wymiary domu!
  2. W dniach 29-30.06 przyjdź do wybranego salonu Flügger farby i skorzystaj z konsultacji.

Zapraszamy na konsultacje!

Poznań, Homepark Franowo, ul. Szwedzka 6

Godziny konsultacji: 10:00 – 18:00

Co czeka na Ciebie podczas Weekendu z dekoratorem?

  • Bezpłatne porady profesjonalnego dekoratora
  • Vouchery rabatowe
  • Pyszna kawa
  • Kącik zabaw dla dzieci
  • Kreatywne miejsce pełne inspiracji

Sieć sklepów Flügger farby to bogactwo kolorów, skandynawska trwałość i wyszukany design. Odnajdziesz go w farbach do wnętrz i elewacji, szerokiej gamie produktów do drewna oraz ponad 400 unikalnych wzorach tapet. W salonach Flügger farby zakupisz również masy szpachlowe, narzędzia malarskie i wszystkie produkty uzupełniające, które będą Ci niezbędne do pracy malarskiej.

Sklepy objęte wydarzeniem: