Weekend z Dekoratorem w sklepach Flügger farby

Twoje dziecko nieustannie rozwija się i rośnie. Zadbaj, o to, aby jego pokój zmieniał się wraz z jego potrzebami. Wykorzystaj wakacyjny czas, kiedy Twoje dziecko zbiera energię potrzebną do wejścia w nowy rok szkolny i zorganizuj przyjazną mu przestrzeń.

Co zrobić, żeby w łatwy sposób odświeżyć pokój dziecka lub nastolatka? Nasz dekorator ma mnóstwo pomysłów! Razem z pociechą odwiedźcie sklep Flügger farby, a dekorator pomoże Wam zdecydować, jakie zmiany będą najlepsze.

Zastanawiasz się nad remontem kilku pomieszczeń albo ogrodu? Skorzystaj z indywidualnej porady w sklepie Flügger farby! Zajrzyj do nas, jeśli potrzebujesz wskazówek przy wyborze farb, tapet albo narzędzi malarskich.

Aby skorzystać z porad dekoratora:

  1. Zrób zdjęcie wybranego pomieszczenia lub zabierz ze sobą jego plan. Możesz przygotować również dokładne wymiary swojego mieszkania!
  2. W dniach 27-28.07 przyjdź do wybranego salonu Flügger farby i skorzystaj z konsultacji.

Zapraszamy na konsultacje!

Poznań, Homepark Franowo, ul. Szwedzka 6

Godziny konsultacji: 10:00 – 18:00

Co czeka na Ciebie podczas Weekendu z dekoratorem?

  • Bezpłatne porady profesjonalnego dekoratora
  • Vouchery rabatowe
  • Pyszna kawa
  • Kącik zabaw dla dzieci
  • Kreatywne miejsce pełne inspiracji

Sieć sklepów Flügger farby to bogactwo kolorów, skandynawska trwałość i wyszukany design. Odnajdziesz go w farbach do wnętrz i elewacji, szerokiej gamie produktów do drewna oraz ponad 400 unikalnych wzorach tapet. W salonach Flügger farby zakupisz również masy szpachlowe, narzędzia malarskie i wszystkie produkty uzupełniające, które będą Ci niezbędne do pracy malarskiej.

Sklepy objęte wydarzeniem: