Weekend z Dekoratorem w sklepach Flügger farby

Przełom lata i jesieni przynosi krótsze dni i niższe temperatury. Dobrym pomysłem na odczarowanie tej aury będzie zmiana aranżacji w domu. Stwórz przytulną przestrzeń i zatrzymaj letnie inspiracje na dłużej! Postaw na energetyczne kolory i zaplanuj remont jeszcze we wrześniu!

Nie możesz się zdecydować czy wybrać tapety czy farby? A może zastanawiasz się jak połączyć jedno i drugie dla najlepszego efektu? Skorzystaj z porady naszego dekoratora! Zabierz ze sobą zdjęcie wnętrza, które chcesz odmienić z naszą pomocą i odwiedź sklep Flügger farby. Nasi specjaliści pomogą dopasować kolory i techniki, które będą najlepszą odpowiedzią na Twoje potrzeby!

Skorzystaj z indywidualnej porady w sklepie Flügger farby! Zajrzyj do nas, jeśli potrzebujesz wskazówek przy doborze farb, tapet albo narzędzi malarskich.

Przed wizytą skontaktuj się z wybranym salonem i zapisz się na konkretny dzień i godzinę konsultacji.

 

Chcesz skorzystać z porad profesjonalnego dekoratora? Wystarczy, że wykonasz dwa proste kroki:

  1. Zrób zdjęcie wybranego pomieszczenia lub zabierz ze sobą jego plan. Możesz przygotować również dokładne wymiary swojego mieszkania!
  2. W dniach 28-29.09 przyjdź do wybranego salonu Flügger farby i skorzystaj z konsultacji.

 

Zapraszamy na konsultacje!
Poznań, Homepark Franowo, ul. Szwedzka 6
Godziny konsultacji: 10:00 – 18:00

 

Co czeka na Ciebie podczas Weekendu z dekoratorem?

  • Bezpłatne porady profesjonalnego dekoratora
  • Vouchery rabatowe
  • Pyszna kawa
  • Kącik zabaw dla dzieci
  • Kreatywne miejsce pełne inspiracji

 

Sieć sklepów Flügger farby to bogactwo kolorów, skandynawska trwałość i wyszukany design. Odnajdziesz go w farbach do wnętrz i elewacji, szerokiej gamie produktów do drewna oraz ponad 400 unikalnych wzorach tapet. W salonach Flügger farby zakupisz również masy szpachlowe, narzędzia malarskie i wszystkie produkty uzupełniające, które będą Ci niezbędne do pracy malarskiej.

Sklepy objęte wydarzeniem: