Weekend z Dekoratorem w sklepach Flügger farby

Zapraszamy na weekend z Dekoratorem

Jeśli rozpoczynasz świeży start w nowym mieszkaniu, skorzystaj z wyjątkowych inspiracji, które odgonią jesienną szarugę. A może zastanawiasz się nad odświeżeniem czterech kątów? Jesień to też idealny czas na zmiany, dlatego warto pomyśleć o metamorfozie przestrzeni i zadbać o przytulne wnętrze, z którego nie chce się wyjść! Postaw na rozgrzewającą paletę barw i wybierz kolory farb lub wzory tapet, które ocieplą Twoje wnętrze!
Nie możesz się zdecydować, jaki kolor farby lub wzór tapety wybrać? Nie wiesz, jak je połączyć, żeby uzyskać najlepszy efekt? Skorzystaj z porady naszego dekoratora! Zapraszamy Cię na bezpłatne konsultacje z profesjonalnym dekoratorem w dniach 26–27 października w wybranych sklepach Flügger farby! Zabierz ze sobą zdjęcie wnętrza, które chcesz odmienić, a nasz dekorator podpowie Ci, jakie kolory i wzory zastosować w Twoim mieszkaniu, a także wskaże najnowsze trendy w aranżacji wnętrz.
Przed wizytą skontaktuj się z wybranym salonem i zapisz się na konkretny dzień oraz godzinę konsultacji.

Chcesz skorzystać z porad profesjonalnego dekoratora? Wystarczy, że wykonasz dwa proste kroki:

1. Zrób zdjęcie wybranego pomieszczenia lub zabierz ze sobą jego plan. Możesz przygotować również dokładne wymiary swojego mieszkania!
2. W dniach 26-27.10 przyjdź do wybranego salonu Flügger farby i skorzystaj z konsultacji.

Zapraszamy na konsultacje!
Poznań, Homepark Franowo, ul. Szwedzka 6
Godziny konsultacji: 10:00 – 18:00

Co czeka na Ciebie podczas Weekendu z dekoratorem?
• Bezpłatne porady profesjonalnego dekoratora
• Vouchery rabatowe
• Pyszna kawa
• Kącik zabaw dla dzieci
• Kreatywne miejsce pełne inspiracji

Sieć sklepów Flügger farby to bogactwo kolorów, skandynawska trwałość i wyszukany design. Odnajdziesz go w farbach do wnętrz i elewacji, szerokiej gamie produktów do drewna oraz ponad 400 unikalnych wzorach tapet. W salonach Flügger farby zakupisz również masy szpachlowe, narzędzia malarskie i wszystkie produkty uzupełniające, które będą Ci niezbędne do pracy malarskiej.